News UKR

Стартова зустріч проекту RE-DIRECTION визначає курс на розвиток вищої освіти

Проєкт RE-DIRECTION, який спів-фінансується ЄС, розпочав свою роботу на стартовій зустрічі з 19 по 21 березня 2024 року. Метою проєкту є зміна підходів та методик у вищий освіті в Україні та Грузії шляхом використання цифрових технологій, а також принципів сталого розвитку та інклюзивності.
Загальний бюджет проєкту становить 719 984 євро. У проєкті беруть участь 13 університетів, два міністерства та міжнародна консалтингова компанія. Вони працюватимуть разом, щоб зробити освіту більш сучасною, включаючи елементи цифровізації, сталого розвитку та інклюзивності.
Трьохденна програма зустрічі включала презентації, обговорення планів проєкту та культурний обмін. Перший день був присвячений знайомству з учасників проєкту. У наступні дні учасники відвідали Міністерство освіти Грузії, обговорили робочі пакети та стратегії розповсюдження проєкту. Заключний день зібрав усіх на обговоренні подальших кроків та офіційному закритті заходу.
Команда проекту RE-DIRECTION працює з чіткою метою покращити вищу освіту, зробивши її більш інноваційною та відкритою для всіх.

Дізнайтеся більше про проєкт RE-DIRECTION на веб-сайті: www.re-direction.org.

#ErasmusPlus #redirection #inclusivity #sustainability #digitalization