News UKR

Позачергова сесія Постійної конференції ректорів вищих навчальних закладів Грузії та проект «RE-DIRECTION»

Позачергове засідання Постійної конференції ректорів вищих навчальних закладів Грузії відбулося 16 квітня 2024 року в Sheraton Grand Tbilisi Metechi Palace. Вищезазначена сесія була присвячена презентації професора Стефана Бергманса, представника Коаліції за сприяння реформі оцінки наукових досліджень (COARA) Європейської асоціації університетів.

Презентація професора Бергманса, яку він представив на заході першому заступнику міністра освіти, науки та молоді Грузії пану Александре Цуладзе та представникам вищих навчальних закладів Грузії, була присвячена наступній темі: «Порядок денний досліджень та інновацій EUA 2027, користуючись моментом, керуючи змінами»

Професор Бергманс розповів про вищезазначений порядок денний до 2027 року та звернув увагу на певні теми, які відповідають проекту Erasmus+ CBHE «RE-DIRECTION – Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті, одночасно сприяючи загальній, інклюзивній та стійкій структурі на основі найкращих практик ЄС та політичні рекомендації''. Він зазначив, що третім пріоритетом вищезазначеного порядку денного є підтримка добре розробленої та сталої системи досліджень та інновацій, наголошуючи на тому факті, що університети вимагають підвищення сталості та питань цифрового переходу.

Більше про подію: https://shorturl.at/egtMO

Детальніше про Порядок денний досліджень та інновацій EUA на 2027 рік: https://eua.eu/resources/publications/1082:eua-research-innovation-agenda-2027.html

Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам (авторам) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ані Європейський Союз, ані Європейське виконавче агентство з освіти та культури не можуть нести за них відповідальності.


#redirection #ErasmusPlus #inclusivity #sustainability #digitalization